bow white

U12 C

Coaches: Pascal Vanhees & Wim Peters

Volgende wedstrijden

Bilzerse G12 C VS U12 C

03/03/2024

13:00

Alfa 2000 Achel G12 A VS U12 C

16/03/2024

11:00

Bree Basket G12 A VS U12 C

23/03/2024

11:30

Klassement

Rang Team Gespeeld Punten Voor Tegen Gewonnen Verloren
1 Alfa 2000 Achel G12 A 6 16 321 244 5 0
2 Bree Basket G12 A 5 15 306 161 5 0
3 BBC As G12 A 6 12 280 237 3 0
4 Peer BBC vzw G12 A 5 11 244 191 3 0
5 BBC Optima Tessenderlo G12 B 5 9 215 260 2 0
6 Hasselt BT G12 B 5 7 229 305 1 0
7 Bilzerse BC G12 C 6 6 182 379 0 0

U12 C

Datum Uur Thuisploeg Uitploeg Locatie
Za 16/09 11:00 Bilzerse G12 C U12 C Sporthal MunsterBilzen
Za 23/09 11:00 Bilzerse G12 C U12 C Sporthal MunsterBilzen
Za 30/09 17:00 Hasselt BT G12 B U12 C Stedelijke sportschuur Kuringen
Zo 08/10 14:00 Basket Lummen G12 B U12 C Sportcomplex Vijfsprong
Za 14/10 11:00 Bilzerse G12 C U12 C Sporthal MunsterBilzen
Za 21/10 09:30 Basket Zonhoven G12 B U12 C Evenementenhal Den Dijk Zonhoven
Za 11/11 11:15 Clem Scherpenheuvel G12 B U12 C Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel
Za 18/11 09:00 Bilzerse G12 C U12 C Sporthal MunsterBilzen
Za 25/11 09:15 Stevoort G12 B U12 C Sporthal Mariaburcht
Za 02/12 11:00 Bilzerse G12 C U12 C Sporthal MunsterBilzen
Za 13/01 13:00 Bilzerse G12 C U12 C Sporthal MunsterBilzen
Za 20/01 17:00 Bilzerse G12 C U12 C Sporthal MunsterBilzen
Za 03/02 14:30 As G12 A U12 C Gemeentelijke Sporthal As
Za 10/02 11:00 Bilzerse G12 C U12 C Sporthal MunsterBilzen
Za 24/02 15:00 Hasselt BT G12 B U12 C Stedelijke sportschuur Kuringen
Zo 03/03 13:00 Bilzerse G12 C U12 C Sporthal MunsterBilzen
Za 16/03 11:00 Alfa 2000 Achel G12 A U12 C De Koekoek
Za 23/03 11:30 Bree Basket G12 A U12 C Olympia Bree
Za 13/04 13:00 Peer G12 A U12 C College Peer
Za 20/04 13:00 Bilzerse G12 C U12 C Sporthal MunsterBilzen
Za 04/05 12:00 Optima Tessenderlo G12 B U12 C Sporthal H. Hartinstituut
Za 11/05 13:00 Bilzerse G12 C U12 C Sporthal MunsterBilzen
Scroll naar rechts om rest van kalender te bekijken
bow white