bow white

U14 A

Coach: Samantha Gielen

Volgende wedstrijden

Laakdal G14 A VS U14 A

27/04/2024

13:00

Campinia Dessel-Retie G14 C VS U14 A

05/05/2024

11:00

Ploeg info

Naam Geboortedatum Lidnummer
Lena Raeymaekers 22-04-2011 720700
Inaya Janssens 23-09-2011 740726
Bente Broeders 02-05-2011 731877
Mare Walewyns 12-06-2011 734708
Elvina Swennen 25-04-2011 746373
Lotte Hermans 18-04-2011 731693
Sarah Elsherwedi 01-10-2010 719711
FĂ©line Martens 23-06-2010 718976
Lars Conhair 24-03-2010 720703
Reinout Moermans 14-12-2010 746053
Gandert Geenard 04-06-2010 746623
Lode Vermeulen 18-05-2010 749558
Sacha Tulumello 22-07-2010 753279
Seb Van Poucke 08-10-2010 752288

Klassement

Rang Team Gespeeld Punten Voor Tegen Gewonnen Verloren
1 BBC Laakdal G14 A 10 30 805 492 10 0
2 Bilzerse BC G14 A 10 26 512 396 8 0
3 KBBC Zolder vzw G14 A 11 22 561 551 5 1
4 Campinia Dessel-Retie G14 C 10 17 437 559 4 0
5 Hades Kiewit BBC G14 C 10 17 483 564 3 1
6 Nieuwerkerken G14 B 10 13 398 505 2 0
7 K. Vabco Mol BBC G14 B 9 13 418 547 2 0

U14 A

Datum Uur Thuisploeg Uitploeg Locatie
Zo 17/09 13:00 Hades Kiewit G14 B U14 A Kiewit
Zo 24/09 15:00 BasKet Tongeren G14 B U14 A Pibo
Za 30/09 09:30 U14 A Nieuwerkerken G14 B Sporthal MunsterBilzen
Za 07/10 11:00 U14 A Kon Sint-Truidense G14 A Sporthal MunsterBilzen
Zo 15/10 10:00 As G14 B U14 A Gemeentelijke Sporthal As
Za 21/10 13:00 U14 A Hades Kiewit G14 B Sporthal MunsterBilzen
Za 04/11 12:00 Nieuwerkerken G14 B U14 A Gemeentelijke Sporthal Nieuwerkerken
Za 11/11 11:00 U14 A BasKet Tongeren G14 B Sporthal MunsterBilzen
Za 18/11 09:00 Kon Sint-Truidense G14 A U14 A Sporthal Koninklijk Atheneum Sint-Truiden
Za 25/11 13:00 U14 A As G14 B Sporthal MunsterBilzen
Zo 17/12 15:00 Kon Sint-Truidense G14 A U14 A Nina Sporthal
Za 13/01 12:00 Nieuwerkerken G14 B U14 A Gemeentelijke Sporthal Nieuwerkerken
Za 20/01 09:00 U14 A Hades Kiewit G14 C Sporthal MunsterBilzen
Za 03/02 12:00 K. Vabco Mol G14 B U14 A Sporthal Rozenberginstituut
Za 10/02 15:00 U14 A K Zolder G14 A Sporthal MunsterBilzen
Za 02/03 13:00 U14 A Campinia Dessel-Retie G14 C Sporthal MunsterBilzen
Za 09/03 17:00 U14 A Laakdal G14 A Sporthal MunsterBilzen
Za 16/03 13:45 Hades Kiewit G14 C U14 A Kiewit
Za 23/03 15:00 U14 A Nieuwerkerken G14 B Sporthal MunsterBilzen
Za 13/04 14:00 K Zolder G14 A U14 A Olympia Heusden
Za 20/04 11:00 U14 A K. Vabco Mol G14 B Sporthal MunsterBilzen
Za 27/04 13:00 Laakdal G14 A U14 A Sporthal Laakdal
Zo 05/05 11:00 Campinia Dessel-Retie G14 C U14 A Sportpark Brasel
Scroll naar rechts om rest van kalender te bekijken
bow white