bow white

Heren A

Volgende wedstrijden

Heren A VS Bree Basket B

02/12/2022

21:00

Hades Kiewit E VS Heren A

11/12/2022

15:00

Orly Hasselt A VS Heren A

18/12/2022

11:00

Ploeg info

Naam Geboortedatum Lidnummer
Arno Dops 19-03-1995 606469
Jarne Gregoire 20-09-1997 718094
Jordy Porco 27-12-1996 625475
Patrick Pauwen 03-03-1960 724459
Louis Maurissen 29-12-1989 222173
Niki Thomassen 19-05-1980 182608
Tom Bosch 28-03-1984 198834
Indy Claesen 07-10-1999 631984
Arne Peters 29-01-1996 614975
Wibran Dochy 24-05-1995 289452
Kevin Bertjens 27-07-1992 602123
Thomas Nuyts 18-12-1991 635757
Lucas Hendrix 31-08-1999 660066
Christiaan van de Pitte 29-08-1975 250311
Vic Segers 10-04-1998 642224
Wouter Lathouwers 09-01-1996 289455

Klassement

Rang Team Gespeeld Punten Voor Tegen Gewonnen Verloren
1 Bree Basket HSE C 9 27 648 443 9 0
2 Baclo Lommel HSE A 8 22 646 449 7 0
3 Koninklijke BBC Union Leopoldsburg HSE B 8 20 538 501 6 0
4 Bilzerse BC HSE A 8 16 513 519 4 0
5 Hades Kiewit BBC HSE E 9 16 513 516 4 0
6 BBC Optima Tessenderlo HSE C 8 14 531 528 3 0
7 Orly Hasselt HSE A 8 14 502 593 3 0
8 BBC Croonen Lommel HSE D 8 12 517 606 2 0
9 BBC Pelt HSE A 7 11 383 473 2 0
10 Cosmo Genk BBC HSE B 7 7 415 578 0 0

Heren A

Datum Uur Thuisploeg Uitploeg Locatie
Za 10/09 19:00 Peer A Heren A College Peer
Za 24/09 19:00 Heren A Hades Kiewit E Sporthal MunsterBilzen
Za 01/10 19:00 Heren A Orly Hasselt A Sporthal MunsterBilzen
Za 08/10 18:15 Cosmo Genk B Heren A SportinGenk PARK
Za 15/10 19:00 Heren A Baclo Lommel A Sporthal MunsterBilzen
Za 22/10 18:00 Pelt A Heren A Campus De Wingerd
Za 05/11 16:30 Leopoldsburg B Heren A Sporthal 't Geleeg
Za 12/11 19:00 Heren A Optima Tessenderlo C Sporthal MunsterBilzen
Za 19/11 19:00 Heren A Bree Basket C Sporthal MunsterBilzen
Za 26/11 19:00 Heren A Croonen Lommel D Sporthal MunsterBilzen
Vr 02/12 21:00 Heren A Bree Basket B Sporthal MunsterBilzen
Zo 11/12 15:00 Hades Kiewit E Heren A Kiewit
Zo 18/12 11:00 Orly Hasselt A Heren A Alverberg
Zo 15/01 13:00 Bree Basket C Heren A Olympia Bree
Zo 22/01 13:00 Croonen Lommel D Heren A De Souverein Lommel
Za 28/01 19:00 Heren A Pelt A Sporthal MunsterBilzen
Za 04/02 19:00 Heren A Hades Kiewit E Sporthal MunsterBilzen
Zo 26/02 11:00 Baclo Lommel A Heren A De Souverein Lommel
Za 04/03 19:00 Heren A Cosmo Genk B Sporthal MunsterBilzen
Za 11/03 20:30 Optima Tessenderlo C Heren A Sporthal H. Hartinstituut
Za 18/03 19:00 Heren A Leopoldsburg B Sporthal MunsterBilzen
Scroll naar rechts om rest van kalender te bekijken
bow white