bow white

U10 B

Coaches: Marnick Verding 

Volgende wedstrijden

Klassement

Rang Team Gespeeld Punten Voor Tegen Gewonnen Verloren
- Bilzerse BC G10 B 0 0 0 0 0 0
- BBC Optima Tessenderlo G10 A 0 0 0 0 0 0
- Basket Zonhoven G10 B 0 0 0 0 0 0
- BC Maasmechelen G10 C 0 0 0 0 0 0
- Hades Kiewit BBC G10 B 0 0 0 0 0 0
- Koninklijke BBC Union Leopoldsburg G10 A 0 0 0 0 0 0
- Basket Houthalen G10 A 0 0 0 0 0 0

U10 B

Datum Uur Thuisploeg Uitploeg Locatie
Za 02/09 12:00 Basket Houthalen G10 A U10 B Gemeentelijke Sporthal Lakerveld
Za 23/09 09:00 U10 B Gems Diepenbeek G10 D Sporthal MunsterBilzen
Za 30/09 09:00 BasKet Tongeren G10 B U10 B Pibo
Za 07/10 15:00 U10 B Optima Tessenderlo G10 A Sporthal MunsterBilzen
Za 14/10 09:00 U10 B Maasmechelen G10 C Sporthal MunsterBilzen
Za 21/10 10:00 Basket Houthalen G10 B U10 B Gemeentelijke Sporthal Lakerveld
Zo 12/11 11:30 Gems Diepenbeek G10 D U10 B Demerstrand
Za 18/11 16:00 Optima Tessenderlo G10 A U10 B Sporthal H. Hartinstituut
Za 25/11 14:00 Maasmechelen G10 C U10 B Sportcomplex De Helix
Za 02/12 09:00 U10 B BasKet Tongeren G10 B Sporthal MunsterBilzen
Za 09/12 13:00 U10 B Basket Houthalen G10 B Sporthal MunsterBilzen
Za 13/01 11:00 U10 B Hades Kiewit G10 B Sporthal MunsterBilzen
Za 20/01 13:00 U10 B Basket Zonhoven G10 B Sporthal MunsterBilzen
Za 03/02 11:30 Leopoldsburg G10 A U10 B Sporthal 't Geleeg
Za 24/02 16:30 Maasmechelen G10 C U10 B Sportcomplex De Helix
Za 02/03 09:00 U10 B Optima Tessenderlo G10 A Sporthal MunsterBilzen
Zo 10/03 12:00 Basket Houthalen G10 A U10 B Gemeentelijke Sporthal Lakerveld
Za 16/03 15:00 Basket Zonhoven G10 B U10 B Evenementenhal Den Dijk Zonhoven
Za 30/03 11:30 Hades Kiewit G10 B U10 B Kiewit
Za 20/04 15:00 U10 B Leopoldsburg G10 A Sporthal MunsterBilzen
Za 27/04 13:00 U10 B Basket Houthalen G10 A Sporthal MunsterBilzen
Za 04/05 16:00 Optima Tessenderlo G10 A U10 B Sporthal H. Hartinstituut
Za 11/05 11:00 U10 B Maasmechelen G10 C Sporthal MunsterBilzen
Scroll naar rechts om rest van kalender te bekijken
bow white