Heren D

Spelers

Naam Geboortedatum Lidnummer
Tom Branckaerts 12-08-1977 15315
Styn Ceulen 20-01-1979 21424
Ben Eurlings 03-04-1981 57559
Dirk Froyen 05-02-1981 61815
Roy Heusschen 16-10-1984 288013
Lieven Jouck 13-09-1986 81638
Toon Jouck 20-07-1991 253247
Adriaan Kellens 13-11-1987 222278
Gregory Maudens 20-05-1983 239966
Luca Campion 24-05-1996 616874
Brecht De Gronckel 30-06-1993 277932
Brecht Paps 16-01-1988 235831
Mike Rubens 17-09-1979 125842
Dries Schepers 16-07-1992 713488
Bart Moens 07-01-1986 222051
Scott Bloomfield 21-12-1991 666762
Jori Vanderleyden 10-05-1981 148777
Joost Motmans 26-08-1990 234363
Koen Olaerts 07-04-1985 183636
Jurgen Luyten 16-01-1981 709641
Christiaan Van De Pitte 29-08-1975 250311
Roy Vandeven 14-10-1991 254680

Klassement

Rang Team Gespeeld Punten Voor Tegen Gewonnen Verloren
1 BBC Optima Tessenderlo HSE C 5 13 288 227 4 1
2 Bilzerse BC HSE D 4 10 258 217 3 1
3 Alfa 2000 Achel HSE Z 4 10 257 225 3 1
4 BBC ING Heusden HSE C 3 9 172 113 3 0
5 Baclo Lommel HSE Z 5 9 218 311 2 3
6 BBC Croonen Lommel HSE D 5 9 302 307 2 3
7 BBC As HSE C 4 8 213 225 2 2
8 Basket Lummen HSE C 2 6 131 76 2 0
9 KBBC Zolder vzw HSE Z 4 4 226 267 0 4
10 Basket Zonhoven HSE B 4 4 198 238 0 4
11 KBBC Zolder vzw HSE D 2 2 82 139 0 2
Datum Thuisploeg Uitploeg Uitslag
za 15/09 16:30 Heren D Basket Zonhoven B 65- 57
za 22/09 17:30 Croonen Lommel D Heren D 53- 56
Oktober
za 06/10 18:30 Heren D Baclo Lommel Z 72- 36
za 13/10 16:00 Optima Tessenderlo C Heren D 71- 65
November
zo 04/11 15:00 K Zolder Z Heren D Sporthal Zolder
zo 11/11 15:00 Alfa 2000 Achel Z Heren D De Koekoek
za 17/11 18:30 Heren D ING Heusden C Sporthal MunsterBilzen
za 24/11 16:30 Heren D As C Sporthal MunsterBilzen
December
za 08/12 18:30 K Zolder D Heren D Sporthal Zolder
za 15/12 18:30 Heren D Basket Lummen C Sporthal MunsterBilzen
Januari
zo 13/01 14:45 Basket Zonhoven B Heren D Evenementenhal Den Dijk Zonhoven
za 19/01 18:30 Heren D Croonen Lommel D Sporthal MunsterBilzen
Februari
zo 03/02 09:00 Baclo Lommel Z Heren D De Souverein Lommel
za 09/02 18:30 Heren D Optima Tessenderlo C Sporthal MunsterBilzen
za 16/02 16:00 ING Heusden C Heren D Olympia Heusden
za 23/02 18:30 Heren D K Zolder Z Sporthal MunsterBilzen
Maart
za 09/03 21:00 As C Heren D Gemeentelijke Sporthal As
za 23/03 18:30 Heren D Alfa 2000 Achel Z Sporthal MunsterBilzen
April
za 06/04 16:30 Heren D K Zolder D Sporthal MunsterBilzen
zo 14/04 15:00 Basket Lummen C Heren D Sportcomplex Vijfsprong

Met dank aan onze sponsors

Ook sponsor worden? Contacteer ons