Heren B

Spelers

Naam Geboortedatum Lidnummer
Stijn Ceulen 20-01-1979 21424
Steven Schoenmaekers 30-09-1991 605134
Dieter Kellens 14-03-1986 183064
Christiaan van de Pitte 29-08-1975 250311
Luca Campion 24-05-1996 616874
Stef Depuydt 19-06-1998 623281
Joren Mercken 24-07-1991 274825
Door Maurissen 13-03-1991 222313
Ben Eurlings 03-04-1981 57559
Louis Maurissen 29-12-1989 222173
Niki Thomassen 19-05-1980 182608
Tom Bosch 28-03-1984 198834
Dirk Froyen 05-02-1981 61815
Stijn Verjans 12-02-1980 162098
Thomas Nuyts 18-12-1991 635757
Tom Depuydt 19-06-1998 623249

Klassement

Rang Team Gespeeld Punten Voor Tegen Gewonnen Verloren
- BBC Croonen Lommel HSE D 0 0 0 0 0 0
- Baclo Lommel HSE A 0 0 0 0 0 0
- Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE C 0 0 0 0 0 0
- Hades Kiewit BBC HSE C 0 0 0 0 0 0
- Stevoort BBC HSE D 0 0 0 0 0 0
- BBC Pelt HSE A 0 0 0 0 0 0
- Orly Hasselt HSE A 0 0 0 0 0 0
- BBC Optima Tessenderlo HSE C 0 0 0 0 0 0
- Koninklijke BBC Union Leopoldsburg HSE B 0 0 0 0 0 0
- Bilzerse BC HSE B 0 0 0 0 0 0
- KBBC Zolder vzw HSE D 0 0 0 0 0 0
Datum Thuisploeg Uitploeg Uitslag
za 18/09 20:30 B.C. Gems Diepenbeek A Heren B 113- 54
za 25/09 20:00 Pelt A Heren B Campus De Wingerd
Oktober
za 02/10 18:30 Heren B Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) C Sporthal MunsterBilzen
za 16/10 18:30 Heren B Stevoort D Sporthal MunsterBilzen
zo 24/10 15:00 K Zolder D Heren B Sporthal Zolder
November
za 06/11 18:30 Heren B Baclo Lommel A Sporthal MunsterBilzen
za 13/11 18:30 Hades Kiewit C Heren B Kiewit
za 20/11 18:30 Heren B Leopoldsburg B Sporthal MunsterBilzen
zo 28/11 11:00 Orly Hasselt A Heren B Alverberg
December
zo 05/12 13:00 Croonen Lommel D Heren B De Souverein Lommel
za 11/12 18:30 Heren B Optima Tessenderlo C Sporthal MunsterBilzen
Januari
za 08/01 18:30 Heren B Pelt A Sporthal MunsterBilzen
zo 23/01 18:00 Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) C Heren B Tuinwijk
Februari
za 12/02 18:00 Stevoort D Heren B Sporthal Mariaburcht
za 19/02 18:30 Heren B K Zolder D Sporthal MunsterBilzen
zo 27/02 11:00 Baclo Lommel A Heren B De Souverein Lommel
Maart
za 05/03 18:30 Heren B Hades Kiewit C Sporthal MunsterBilzen
zo 13/03 10:30 Leopoldsburg B Heren B Sporthal 't Geleeg
za 26/03 18:30 Heren B Orly Hasselt A Sporthal MunsterBilzen
April
za 02/04 18:30 Heren B Croonen Lommel D Sporthal MunsterBilzen
za 09/04 20:30 Optima Tessenderlo C Heren B Sporthal H. Hartinstituut

Met dank aan onze sponsors

Ook sponsor worden? Contacteer ons