Heren B

Spelers

Naam Geboortedatum Lidnummer
Tom Bosch 28-03-1984 198834
Frederic Brabanders 21-08-1985 707263
Ben Hermans 02-06-1979 74154
Rik Hermans 26-08-1977 74304
Dieter Kellens 14-03-1986 183064
Door Maurissen 13-03-1991 222313
Louis Maurissen 29-12-1989 222173
Stijn Verjans 12-02-1980 162098
Joren Mercken 24-07-1991 274825
Didier Warnitz 07-08-1977 167055
Steven Schoenmaekers 30-09-1991 605134

Klassement

Rang Team Gespeeld Punten Voor Tegen Gewonnen Verloren
1 KBBC Zolder vzw HSE C 18 50 1544 1112 16 2
2 Stevoort BBC HSE D 18 44 1359 1215 13 5
3 Orly Hasselt HSE A 18 42 1232 1133 12 6
4 BC Maasmechelen HSE C 18 42 1155 1234 12 6
5 Bilzerse BC HSE B 17 39 1191 1029 11 6
6 BBC As HSE A 18 38 1330 1229 10 8
7 Bree Basket HSE C 17 37 1157 1156 10 7
8 Cosmo Genk BBC HSE B 17 33 1161 1088 8 9
9 Black Sheep Diepenbeek HSE B 18 31 972 1054 7 10
10 BasKet Tongeren HSE C 17 29 1016 1169 6 11
11 APK - Alken BBC HSE A 18 26 1103 1323 4 14
12 Hasselt BT HSE D 17 23 1089 1199 3 14
13 BBC Pelt HSE B 17 20 912 1280 2 14
Datum Thuisploeg Uitploeg Uitslag
za 01/09 18:30 Heren B Cosmo Genk B 62- 57
za 08/09 18:30 Heren B APK - Alken A 53- 36
za 22/09 18:30 Heren B As A 61- 54
za 29/09 19:00 Heren B Cosmo Genk A 69- 89
Oktober
za 20/10 18:15 Cosmo Genk B Heren B 68- 65
za 27/10 18:30 Heren B Bree Basket C 68- 67
November
za 03/11 18:30 Heren B BasKet Tongeren C 76- 43
za 10/11 18:30 Heren B Hasselt BT D 86- 52
zo 18/11 11:30 Orly Hasselt A Heren B 75- 54
za 24/11 18:30 Heren B BC Maasmechelen C 80- 43
December
zo 02/12 15:00 Black Sheep Diepenbeek B Heren B 48- 64
ma 03/12 21:00 Stevoort D Heren B 64- 63
za 08/12 18:30 Heren B K Zolder C 77- 73
za 15/12 21:00 Pelt B Heren B 40- 80
Januari
za 05/01 20:30 APK - Alken A Heren B 60- 51
za 12/01 18:30 Heren B Stevoort D 69- 90
za 19/01 19:00 As A Heren B 86- 83
Februari
zo 10/02 15:00 Bree Basket C Heren B 70- 84
za 16/02 18:30 Heren B Cosmo Genk B 77- 60
zo 24/02 15:00 BasKet Tongeren C Heren B Pibo
Maart
za 02/03 19:00 Hasselt BT D Heren B Stedelijke sportschuur Kuringen
za 09/03 18:30 Heren B Orly Hasselt A Sporthal MunsterBilzen
zo 17/03 10:15 BC Maasmechelen C Heren B Sportcomplex De Helix
za 30/03 18:30 Heren B Black Sheep Diepenbeek B Sporthal MunsterBilzen
April
zo 07/04 15:00 K Zolder C Heren B Sporthal Zolder
za 13/04 18:30 Heren B Pelt B Sporthal MunsterBilzen

Met dank aan onze sponsors

Ook sponsor worden? Contacteer ons