Benjamins A

Spelers

Naam Geboortedatum Lidnummer
Lucas Ceulen 08-02-2008 705123
Matties Deckers 18-01-2007 700190
Jonas Dirckx 20-11-2008 705126
Trygve Hendrikx 16-01-2008 711583
Arild Indestege 08-04-2009 711265
Tuur Kelchtermans 18-01-2008 671842
Febe Machiels 23-04-2008 708260
Alexander Timmers 26-10-2007 703553
Nika Zajc 14-09-2007 711197
Sieme Zajc 23-10-2008 711189

Klassement

Rang Team Gespeeld Punten Voor Tegen Gewonnen Verloren
1 Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) G12 A 12 36 1076 239 12 0
2 B.C. Gems Diepenbeek G12 A 12 32 652 313 10 2
3 Bilzerse BC G12 A 12 28 571 357 8 4
4 BBC As G12 A 12 22 332 567 5 7
5 BasKet Tongeren G12 C 12 20 416 607 4 8
6 Hubo Limburg United G12 B 12 18 331 678 3 9
7 Cosmo Genk BBC G12 B 12 12 212 829 0 12
Datum Thuisploeg Uitploeg Uitslag
zo 02/09 10:00 Benjamins A Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) G12 A 24- 46
za 08/09 16:00 Cosmo Genk G12 B Benjamins A 11- 66
za 15/09 14:00 Benjamins A B.C. Gems Diepenbeek G12 A 30- 32
za 22/09 12:00 As G12 A Benjamins A 19- 50
za 29/09 11:30 Benjamins A As G12 A 42- 24
Oktober
zo 07/10 13:00 Hubo Limburg United G12 B Benjamins A 24- 64
za 20/10 16:30 BasKet Tongeren G12 C Benjamins A 32- 48
za 27/10 09:00 Hubo Limburg United G12 B Benjamins A 0- 20 AFOR
November
za 17/11 11:30 Benjamins A Hubo Limburg United G12 B 63- 13
zo 25/11 12:00 Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) G12 A Benjamins A 72- 35
December
za 01/12 11:30 Benjamins A BasKet Tongeren G12 C 61- 34
za 08/12 12:30 B.C. Gems Diepenbeek G12 A Benjamins A 35- 22
za 15/12 12:00 Benjamins A Cosmo Genk G12 B 66- 15
Januari
za 05/01 13:30 Benjamins A K Miners Beringen G12 B 46- 22
za 12/01 11:30 Leopoldsburg G12 B Benjamins A 43- 62
za 19/01 13:30 Benjamins A Hades Hasselt G12 A 27- 42
za 26/01 11:00 Hasselt BT G12 A Benjamins A 88- 37
Februari
zo 03/02 12:00 Optima Tessenderlo G12 A Benjamins A 66- 34
za 09/02 13:30 Benjamins A BasKet Tongeren G12 D 42- 45
za 16/02 13:30 Benjamins A Hades Hasselt G12 B 64- 38
zo 24/02 09:30 Orly Hasselt G12 A Benjamins A Alverberg
Maart
za 09/03 13:30 Benjamins A Leopoldsburg G12 B Sporthal MunsterBilzen
za 16/03 12:00 Hades Hasselt G12 A Benjamins A Kiewit
za 23/03 13:30 Benjamins A Orly Hasselt G12 A Sporthal MunsterBilzen
za 30/03 13:30 Benjamins A Optima Tessenderlo G12 A Sporthal MunsterBilzen
April
za 13/04 13:00 K Miners Beringen G12 B Benjamins A Spectrum College Campus Beringen
za 20/04 16:00 Hades Hasselt G12 B Benjamins A Kiewit
za 27/04 16:00 BasKet Tongeren G12 D Benjamins A Pibo

Met dank aan onze sponsors

Ook sponsor worden? Contacteer ons