maart 2019

Datum Thuisploeg Uitploeg Uitslag
za 02/03 19:00 Hasselt BT D Heren B Stedelijke sportschuur Kuringen
zo 03/03 17:00 Hades Hasselt A Heren A Kiewit
za 09/03 09:30 Microben C Hubo Limburg United G10 B 1- 1
za 09/03 11:30 Benjamins B Cosmo Genk G12 B Sporthal MunsterBilzen
za 09/03 13:30 Benjamins A Leopoldsburg G12 B Sporthal MunsterBilzen
za 09/03 14:00 Nieuwerkerken G10 A Microben B 1- 1
za 09/03 14:15 Basket Zonhoven G14 A Pupillen Evenementenhal Den Dijk Zonhoven
za 09/03 17:00 As B Heren C Gemeentelijke Sporthal As
za 09/03 18:30 Heren B Orly Hasselt A Sporthal MunsterBilzen
za 09/03 20:30 Heren A Optima Tessenderlo A Sporthal MunsterBilzen
za 09/03 21:00 As C Heren D Gemeentelijke Sporthal As
zo 10/03 09:30 Orly Hasselt G10 A Microben A 1- 1
zo 10/03 10:30 Bilzerse BC G08 A Peanuts A 1- 1
za 16/03 09:00 Bilzerse BC G08 A Peanuts A 1- 1
za 16/03 11:30 Microben B Femina Habac Sint-Truiden G10 A 1- 1
za 16/03 12:00 Hades Hasselt G12 A Benjamins A Kiewit
za 16/03 14:00 Pupillen Femina Habac Sint-Truiden G14 A Sporthal MunsterBilzen
za 16/03 15:00 Hasselt BT G10 B Microben C 1- 1
za 16/03 16:30 Heren C Kajoba Zolder A Sporthal MunsterBilzen
zo 17/03 09:30 Microben A Femina Habac Sint-Truiden G10 C 1- 1
zo 17/03 10:15 BC Maasmechelen C Heren B Sportcomplex De Helix
zo 17/03 11:30 Benjamins B Leopoldsburg G12 A Sporthal MunsterBilzen
za 23/03 09:30 Basket Lummen G10 A Microben A 1- 1
za 23/03 09:30 Microben C Bree Basket G10 C 1- 1
za 23/03 11:30 Benjamins B Peer G12 A Sporthal MunsterBilzen
za 23/03 11:30 Leopoldsburg G08 B Peanuts A 1- 1
za 23/03 12:00 Hades Hasselt G10 B Microben B 1- 1
za 23/03 13:30 Benjamins A Orly Hasselt G12 A Sporthal MunsterBilzen
za 23/03 16:30 Heren C K Miners Beringen Z Sporthal MunsterBilzen
za 23/03 18:30 Heren D Alfa 2000 Achel Z Sporthal MunsterBilzen
za 30/03 11:30 Benjamins B Croonen Lommel G12 D Sporthal MunsterBilzen
za 30/03 11:30 Bree Basket G08 B Peanuts A 1- 1
za 30/03 13:00 Croonen Lommel G14 B Pupillen De Souverein Lommel
za 30/03 13:30 Benjamins A Optima Tessenderlo G12 A Sporthal MunsterBilzen
za 30/03 18:00 Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) C Heren C Tuinwijk
za 30/03 18:30 Heren B Black Sheep Diepenbeek B Sporthal MunsterBilzen
za 30/03 20:30 Heren A Leopoldsburg A Sporthal MunsterBilzen

Met dank aan onze sponsors

Ook sponsor worden? Contacteer ons