februari 2022

Datum Thuisploeg Uitploeg Uitslag
za 05/02 10:00 L.S.V. Basket Landen G14 A Bilzerse BC G14 A Sporthal Landen (stedelijke stadshal)
za 05/02 10:30 Bilzerse BC G10 B Toyota Wouters Diest G10 A Sporthal MunsterBilzen
za 05/02 12:00 BasKet Tongeren G14 C Bilzerse BC G14 B Pibo
za 05/02 12:30 Bilzerse BC G12 A BC Maasmechelen G12 A Sporthal MunsterBilzen
za 05/02 14:30 Bilzerse BC G12 B Nieuwerkerken G12 B Sporthal MunsterBilzen
za 05/02 16:30 Bilzerse BC J16 A Bilzerse BC G16 A Sporthal MunsterBilzen
za 05/02 18:30 Heren C K Miners Beringen Z Sporthal MunsterBilzen
za 05/02 20:30 Heren A K Zolder A Sporthal MunsterBilzen
zo 06/02 09:30 BC Lions Genk G10 A Bilzerse BC G10 A SportinGenk PARK
za 12/02 09:00 Bilzerse BC G14 B BC Maasmechelen G14 A Sporthal MunsterBilzen
za 12/02 09:00 Croonen Lommel G12 C Bilzerse BC G12 A De Souverein Lommel
za 12/02 11:00 Bilzerse BC G14 A Nieuwerkerken G14 B Sporthal MunsterBilzen
za 12/02 12:00 Femina Habac Sint-Truiden G10 A Bilzerse BC G10 B Trudosporthal
za 12/02 15:00 Bilzerse BC G10 A As G10 A Sporthal MunsterBilzen
za 12/02 17:00 Bilzerse BC G12 B Basket Lummen G12 C Sporthal MunsterBilzen
za 12/02 18:00 Stevoort D Heren B Sporthal Mariaburcht
zo 13/02 11:45 BC Lions Genk J16 A Bilzerse BC G16 A SportinGenk PARK
zo 13/02 13:00 Clem Scherpenheuvel G10 C Bilzerse BC G10 C Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel
za 19/02 10:30 Bilzerse BC G10 B Basket Lummen G10 C Sporthal MunsterBilzen
za 19/02 12:30 Bilzerse BC G12 A Peer G12 B Sporthal MunsterBilzen
za 19/02 14:00 Cosmo Genk G14 A Bilzerse BC G14 A SportinGenk PARK
za 19/02 14:30 Bilzerse BC J16 A Bilzerse BC G16 A Sporthal MunsterBilzen
za 19/02 15:00 Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) G14 C Bilzerse BC G14 B Sporthal Koninklijk Atheneum Sint-Truiden
za 19/02 15:45 Stevoort G10 B Bilzerse BC G10 A Sporthal Mariaburcht
za 19/02 16:30 Heren C BC Maasmechelen Z Sporthal MunsterBilzen
za 19/02 18:30 Heren B K Zolder D Sporthal MunsterBilzen
za 19/02 20:30 Heren A Croonen Lommel C Sporthal MunsterBilzen
zo 20/02 09:30 B.C. Gems Diepenbeek G12 C Bilzerse BC G12 B Demerstrand
zo 20/02 10:00 Bilzerse BC G10 C BC Maasmechelen G10 C Sporthal MunsterBilzen
za 26/02 18:30 Hades Kiewit B Heren A Kiewit
za 26/02 19:00 Peer Z Heren C College Peer
zo 27/02 11:00 Baclo Lommel A Heren B De Souverein Lommel

Met dank aan onze sponsors

Ook sponsor worden? Contacteer ons