Microben B

Spelers

Naam Geboortedatum Lidnummer
Yamina Aghanif 02-09-2010 732680

Klassement

Rang Team Gespeeld Punten Voor Tegen Gewonnen Verloren
- Hageland United G10 A 0 0 0 0 0 0
- Hasselt BT G10 A 0 0 0 0 0 0
- Bilzerse BC G10 B 0 0 0 0 0 0
- GSG Aarschot G10 A 0 0 0 0 0 0
- Orly Hasselt G10 A 0 0 0 0 0 0
- Basket Zonhoven G10 A 0 0 0 0 0 0
- BasKet Tongeren G10 A 0 0 0 0 0 0
- B.C. Gems Diepenbeek G10 A 0 0 0 0 0 0
Datum Thuisploeg Uitploeg Uitslag
za 19/09 12:30 Microben B Hades Kiewit G10 A 1- 1
za 26/09 12:30 Microben B BC Maasmechelen G10 A 1- 1
Oktober
za 03/10 12:30 B.C. Gems Diepenbeek G10 A Microben B 1- 1
zo 11/10 13:00 Hasselt BT G10 B Microben B 1- 1
za 17/10 12:30 Microben B As G10 A 1- 1
za 24/10 12:00 Hades Kiewit G10 A Microben B 1- 1
November
za 14/11 00:00 Microben B Hasselt BT G10 B 1- 1
za 21/11 00:00 As G10 A Microben B 1- 1
za 28/11 00:00 BC Maasmechelen G10 A Microben B 1- 1
December
za 05/12 00:00 Microben B B.C. Gems Diepenbeek G10 A 1- 1
Januari
za 09/01 00:00 Hageland United G10 A Microben B 1- 1
za 16/01 12:30 Microben B GSG Aarschot G10 A 1- 1
za 23/01 12:30 Microben B Basket Zonhoven G10 A Sporthal MunsterBilzen
za 30/01 17:00 Hasselt BT G10 A Microben B Stedelijke sportschuur Kuringen
Februari
za 06/02 12:30 Microben B B.C. Gems Diepenbeek G10 A Sporthal MunsterBilzen
zo 28/02 09:00 Orly Hasselt G10 A Microben B Alverberg
Maart
za 06/03 12:30 Microben B BasKet Tongeren G10 A Sporthal MunsterBilzen
za 13/03 12:30 Microben B Hageland United G10 A Sporthal MunsterBilzen
za 20/03 10:00 GSG Aarschot G10 A Microben B Stedelijke Sporthal Demervallei
za 27/03 12:15 Basket Zonhoven G10 A Microben B Evenementenhal Den Dijk Zonhoven
April
za 17/04 12:30 B.C. Gems Diepenbeek G10 A Microben B Demerstrand
za 24/04 12:30 Microben B Hasselt BT G10 A Sporthal MunsterBilzen
Mei
zo 02/05 13:00 BasKet Tongeren G10 A Microben B Pibo
za 08/05 12:30 Microben B Orly Hasselt G10 A Sporthal MunsterBilzen

Met dank aan onze sponsors

Ook sponsor worden? Contacteer ons