Microben A

Klassement

Rang Team Gespeeld Punten Voor Tegen Gewonnen Verloren
- BC Maasmechelen G10 A 0 0 0 0 0 0
- BBC Optima Tessenderlo G10 A 0 0 0 0 0 0
- Bree Basket G10 A 0 0 0 0 0 0
- Bilzerse BC G10 A 0 0 0 0 0 0
- Orly Hasselt G10 B 0 0 0 0 0 0
- Stevoort BBC G10 B 0 0 0 0 0 0
- B.C. Gems Diepenbeek G10 C 0 0 0 0 0 0
- Basket Lummen G10 A 0 0 0 0 0 0
Datum Thuisploeg Uitploeg Uitslag
ma 01/12 23:17 Microben A Cosmo Genk G10 A Sporthal MunsterBilzen
September
za 19/09 09:45 Cosmo Genk G10 A Microben A 1- 1
za 26/09 10:00 Nieuwerkerken G10 B Microben A 1- 1
Oktober
za 03/10 12:30 Microben A Femina Habac Sint-Truiden G10 A 1- 1
za 10/10 12:30 Microben A Basket Zonhoven G10 B 1- 1
za 17/10 16:30 B.C. Gems Diepenbeek G10 C Microben A 1- 1
November
za 14/11 00:00 Basket Zonhoven G10 B Microben A 1- 1
za 21/11 00:00 Microben A B.C. Gems Diepenbeek G10 C 1- 1
za 28/11 00:00 Microben A Nieuwerkerken G10 B 1- 1
December
za 05/12 00:00 Femina Habac Sint-Truiden G10 A Microben A 1- 1
Januari
za 09/01 10:30 Microben A Optima Tessenderlo G10 A 1- 1
za 16/01 09:30 Bree Basket G10 A Microben A 1- 1
zo 24/01 11:00 Orly Hasselt G10 B Microben A Alverberg
za 30/01 10:30 Microben A BC Maasmechelen G10 A Sporthal MunsterBilzen
Februari
za 06/02 16:30 B.C. Gems Diepenbeek G10 C Microben A Demerstrand
za 27/02 10:30 Microben A Stevoort G10 B Sporthal MunsterBilzen
Maart
zo 07/03 10:00 Basket Lummen G10 A Microben A Sportcomplex Vijfsprong
za 13/03 10:00 Optima Tessenderlo G10 A Microben A Sporthal H. Hartinstituut
za 20/03 10:30 Microben A Bree Basket G10 A Sporthal MunsterBilzen
za 27/03 10:30 Microben A Orly Hasselt G10 B Sporthal MunsterBilzen
April
za 17/04 10:30 Microben A B.C. Gems Diepenbeek G10 C Sporthal MunsterBilzen
za 24/04 14:00 BC Maasmechelen G10 A Microben A Sportcomplex De Helix
Mei
za 01/05 16:30 Microben A Basket Lummen G10 A Sporthal MunsterBilzen
za 08/05 14:00 Stevoort G10 B Microben A Sporthal Mariaburcht

Met dank aan onze sponsors

Ook sponsor worden? Contacteer ons