Heren A

Spelers

Naam Geboortedatum Lidnummer
Remco Hollemans 20-07-1982 610459
Ruben Vanheeswyck 07-07-1978 153184
Aleksandar Zecevic? 29-06-1975 643407
Benjamin Thelen 14-06-1986 704638
Antoine Bremer 10-06-1997 724476
Marek Krala 23-05-1984 625386
Sam Feytongs 20-11-1983 180128
Sebastiao Lussadissu 11-12-1990 724491

Klassement

Rang Team Gespeeld Punten Voor Tegen Gewonnen Verloren
- BasKet Tongeren HSE B 0 0 0 0 0 0
- BBC Pelt HSE A 0 0 0 0 0 0
- KBBC Zolder vzw HSE A 0 0 0 0 0 0
- Nieuwerkerken HSE A 0 0 0 0 0 0
- KBBC Miners Beringen HSE B 0 0 0 0 0 0
- BBC Optima Tessenderlo HSE A 0 0 0 0 0 0
- Bree Basket HSE A 0 0 0 0 0 0
- BC Maasmechelen HSE A 0 0 0 0 0 0
- Cosmo Genk BBC HSE A 0 0 0 0 0 0
- Koninklijke BBC Union Leopoldsburg HSE A 0 0 0 0 0 0
- Bilzerse BC HSE A 0 0 0 0 0 0
- BBC Croonen Lommel HSE C 0 0 0 0 0 0
- Stevoort BBC HSE B 0 0 0 0 0 0
- Basket Lummen HSE A 0 0 0 0 0 0
Datum Thuisploeg Uitploeg Uitslag
za 03/08 19:00 Heren A Waremme B 67- 57
za 10/08 20:15 L.S.V. Basket Landen A Heren A 72- 51
za 31/08 20:30 Heren A Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) A Sporthal MunsterBilzen
September
za 07/09 19:15 BC Maasmechelen A Heren A Sportcomplex De Helix
za 14/09 20:30 Heren A Leopoldsburg A Sporthal MunsterBilzen
za 21/09 17:30 Croonen Lommel C Heren A De Souverein Lommel
za 28/09 20:30 Heren A K Miners Beringen B Sporthal MunsterBilzen
Oktober
za 05/10 00:00 winnaar BLIVR 06 Heren A
za 12/10 20:30 Heren A Pelt A Sporthal MunsterBilzen
vr 18/10 20:30 Nieuwerkerken A Heren A Gemeentelijke Sporthal Nieuwerkerken
za 26/10 20:30 Heren A Bree Basket A Sporthal MunsterBilzen
November
za 02/11 20:30 Cosmo Genk A Heren A SportinGenk PARK
za 09/11 20:30 Heren A Basket Lummen A Sporthal MunsterBilzen
za 23/11 18:00 Stevoort B Heren A Sporthal Mariaburcht
za 30/11 20:30 Heren A BasKet Tongeren B Sporthal MunsterBilzen
December
za 07/12 20:30 K Zolder A Heren A Sporthal Zolder
za 14/12 20:30 Heren A Optima Tessenderlo A Sporthal MunsterBilzen
Januari
za 04/01 20:30 Heren A BC Maasmechelen A Sporthal MunsterBilzen
za 18/01 20:30 Heren A Croonen Lommel C Sporthal MunsterBilzen
za 25/01 18:00 K Miners Beringen B Heren A Spectrum College Campus Beringen
Februari
za 08/02 19:00 Pelt A Heren A Campus De Wingerd
za 15/02 20:30 Heren A Nieuwerkerken A Sporthal MunsterBilzen
za 22/02 20:30 Bree Basket A Heren A Olympia Bree
za 29/02 20:30 Basket Lummen A Heren A Sportcomplex Vijfsprong
Maart
za 07/03 20:30 Heren A Cosmo Genk A Sporthal MunsterBilzen
za 14/03 20:30 Heren A Stevoort B Sporthal MunsterBilzen
za 28/03 20:30 Heren A K Zolder A Sporthal MunsterBilzen
April
za 04/04 20:00 BasKet Tongeren B Heren A Pibo
za 18/04 20:45 Optima Tessenderlo A Heren A Sporthal H. Hartinstituut
za 25/04 20:30 Leopoldsburg A Heren A Sporthal 't Geleeg

Met dank aan onze sponsors

Ook sponsor worden? Contacteer ons