Heren A

Spelers

Naam Geboortedatum Lidnummer
Aleksandar Zecevic? 29-06-1975 643407
Benjamin Thelen 14-06-1986 704638
Antoine Bremer 10-06-1997 724476
Marek Krala 23-05-1984 625386
Sam Feytongs 20-11-1983 180128
Sebastiao Lussadissu 11-12-1990 724491
Remco Hollemans 20-07-1982 610459
Haytame Baeri 15-01-1993 725591
Ruben Vanheeswyck 07-07-1978 153184
Dimitri Massot 10-04-1981 610981

Klassement

Rang Team Gespeeld Punten Voor Tegen Gewonnen Verloren
1 KBBC Zolder vzw HSE A 11 33 835 728 11 0
2 BC Maasmechelen HSE A 12 30 949 943 9 3
3 BasKet Tongeren HSE B 11 27 798 727 8 3
4 Koninklijke BBC Union Leopoldsburg HSE A 12 26 861 806 7 5
5 Stevoort BBC HSE B 12 26 824 793 7 5
6 BBC Croonen Lommel HSE C 11 25 833 771 7 4
7 Nieuwerkerken HSE A 12 24 836 787 6 6
8 BBC Optima Tessenderlo HSE A 12 24 873 844 6 6
9 KBBC Miners Beringen HSE B 12 22 771 804 5 7
10 Bilzerse BC HSE A 12 22 886 861 5 7
11 Bree Basket HSE A 12 20 879 973 4 8
12 BBC Pelt HSE A 12 18 799 829 3 9
13 Basket Lummen HSE A 11 17 674 777 3 8
14 Cosmo Genk BBC HSE A 12 14 821 996 1 11
Datum Thuisploeg Uitploeg Uitslag
za 03/08 19:00 Heren A Waremme B 67- 57
za 10/08 20:15 L.S.V. Basket Landen A Heren A 72- 51
za 31/08 20:30 Heren A Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) A 66-100
September
za 07/09 19:15 BC Maasmechelen A Heren A 86- 80
za 14/09 20:30 Heren A Leopoldsburg A 69- 51
za 21/09 17:30 Croonen Lommel C Heren A 85- 71
za 28/09 20:30 Heren A K Miners Beringen B 68- 74
Oktober
zo 06/10 10:00 APK - Alken A Heren A 52- 87
za 12/10 20:30 Heren A Pelt A 64- 56
vr 18/10 20:30 Nieuwerkerken A Heren A 52- 63
za 26/10 20:30 Heren A Bree Basket A 74- 75
November
za 02/11 20:30 Cosmo Genk A Heren A 80- 90
za 09/11 20:30 Heren A Basket Lummen A 60- 61
zo 17/11 15:00 Heren A Stevoort B 83- 76
za 23/11 18:00 Stevoort B Heren A 76- 69
za 30/11 20:30 Heren A BasKet Tongeren B 83- 66
December
za 07/12 20:30 K Zolder A Heren A 99- 95
za 14/12 20:30 Heren A Optima Tessenderlo A Sporthal MunsterBilzen
zo 22/12 17:00 BasKet Tongeren B Heren A Pibo
Januari
za 04/01 20:30 Heren A BC Maasmechelen A Sporthal MunsterBilzen
za 18/01 20:30 Heren A Croonen Lommel C Sporthal MunsterBilzen
za 25/01 18:00 K Miners Beringen B Heren A Spectrum College Campus Beringen
Februari
za 08/02 19:00 Pelt A Heren A Campus De Wingerd
za 15/02 20:30 Heren A Nieuwerkerken A Sporthal MunsterBilzen
za 22/02 20:30 Bree Basket A Heren A Olympia Bree
za 29/02 20:30 Basket Lummen A Heren A Sportcomplex Vijfsprong
Maart
za 07/03 20:30 Heren A Cosmo Genk A Sporthal MunsterBilzen
za 14/03 20:30 Heren A Stevoort B Sporthal MunsterBilzen
za 28/03 20:30 Heren A K Zolder A Sporthal MunsterBilzen
April
za 04/04 20:00 BasKet Tongeren B Heren A Pibo
za 18/04 20:45 Optima Tessenderlo A Heren A Sporthal H. Hartinstituut
za 25/04 20:30 Leopoldsburg A Heren A Sporthal 't Geleeg

Met dank aan onze sponsors

Ook sponsor worden? Contacteer ons