Heren A

Spelers

Naam Geboortedatum Lidnummer
Michael Clarke Jr 06-12-1989 700023
Sam Feytongs 20-11-1983 180128
Diede Jacobs 29-07-1997 606523
Siebe Jacobs 29-07-1997 606522
Remco Hollemans 20-07-1982 610459
Saul Pauls Asensio 26-09-1992 253518
Benjamin Thelen 14-06-1986 704638
Aleksandar Zecevic 29-06-1975 643407
Ruben Vanheeswyck 07-07-1978 153184

Klassement

Rang Team Gespeeld Punten Voor Tegen Gewonnen Verloren
1 BBC Croonen Lommel HSE C 5 11 344 307 3 2
2 Bilzerse BC HSE A 5 11 344 311 3 2
3 BBC Pelt HSE A 5 11 346 321 3 2
4 Hades BBC Hasselt HSE A 3 9 215 189 3 0
5 BC Maasmechelen HSE A 5 9 326 357 2 3
6 BBC Optima Tessenderlo HSE A 4 8 253 245 2 2
7 Stevoort BBC HSE B 4 8 259 255 2 2
8 BasKet Tongeren HSE B 4 8 268 278 2 2
9 Koninklijke BBC Union Leopoldsburg HSE A 3 7 215 201 2 1
10 Bree Basket HSE A 4 6 234 280 1 3
11 KBBC Miners Beringen HSE B 4 6 240 261 1 3
12 Basket Lummen HSE A 4 6 249 288 1 3
Datum Thuisploeg Uitploeg Uitslag
za 04/08 20:00 B.C. Gems Diepenbeek A Heren A 54- 90
za 11/08 20:00 Nieuwerkerken A Heren A 73- 60
za 25/08 20:00 Black Sheep Diepenbeek A Heren A 41- 74
September
za 08/09 20:30 Heren A K Miners Beringen B 67- 50
za 15/09 18:00 Stevoort B Heren A 63- 71
za 22/09 20:30 Heren A Hades Hasselt A 62- 64
za 29/09 18:00 Stevoort C Heren A 75- 91
Oktober
za 06/10 20:30 Basket Lummen A Heren A 59- 79
do 11/10 20:30 Heren A Croonen Lommel C 65- 75
za 20/10 19:15 BC Maasmechelen A Heren A Sportcomplex De Helix
zo 28/10 11:00 Hades Hasselt A Heren A Kiewit
November
za 03/11 20:30 Heren A BasKet Tongeren B Sporthal MunsterBilzen
za 17/11 20:30 Optima Tessenderlo A Heren A Sporthal H. Hartinstituut
December
za 01/12 20:30 Leopoldsburg A Heren A Sporthal 't Geleeg
za 08/12 20:30 Heren A Bree Basket A Sporthal MunsterBilzen
za 15/12 19:00 Pelt A Heren A Campus De Wingerd
Januari
vr 04/01 20:30 K Miners Beringen B Heren A Spectrum College Campus Beringen
za 12/01 20:30 Heren A Stevoort B Sporthal MunsterBilzen
za 19/01 20:30 Hades Hasselt A Heren A Kiewit
Februari
za 02/02 20:30 Heren A Basket Lummen A Sporthal MunsterBilzen
zo 10/02 13:00 Croonen Lommel C Heren A De Souverein Lommel
za 16/02 20:30 Heren A BC Maasmechelen A Sporthal MunsterBilzen
zo 24/02 17:00 BasKet Tongeren B Heren A Pibo
Maart
za 09/03 20:30 Heren A Optima Tessenderlo A Sporthal MunsterBilzen
za 30/03 20:30 Heren A Leopoldsburg A Sporthal MunsterBilzen
April
zo 07/04 13:00 Bree Basket A Heren A Olympia Bree
za 13/04 20:30 Heren A Pelt A Sporthal MunsterBilzen

Met dank aan onze sponsors

Ook sponsor worden? Contacteer ons