Bilzerse Basketbalclub

Klassement

Heren AHeren BHeren CPupillenBenjamins ABenjamins BMicroben AMicroben B

Rang Team Gespeeld Punten Voor Tegen
1KBBC Zolder vzw A1436960867
2Heren A1335999850
3Stevoort BBC B14341040921
4CUVA Houthalen-Helchteren C14321092942
5Koninklijke BBC Union Leopoldsburg A13291009910
6BasKet Tongeren B14289981080
7BBC Croonen Lommel C1327920880
8Alken BBC A1325971993
9Hades BBC Hasselt A1323915941
10BC Maasmechelen A1218903941
11KBBC Miners Beringen B1317791953
12Bree Basket A14167321052
Bilzerse BC op Facebook
Electro Technics